تولید بهترین محتوا متنی

محتوا نویسی

کار تمانی سایت ها و شبکه های اجتماعی تولید محتوا متنی است. هنگامی که شما محتوا متنی تولید می کنید باید محتوا ها تکراری نباشند. شما باید با فکر محتوا تولید کنید تا در گوگل محتوا های شما در صفحه اول باشد. در این محتوا ما می خواهیم برای شما تولید محتوا متنی را بیان کنیم.

محتوا متنی چیست؟

تمام اطلاعات، جملات، پاراگراف ها و… محتوا متنی به حساب می آیند. محتوا متنی نسبت به دیگر محتوا ها اهمیت زیادی دارد. محتوایی که تولید می کنید باید طوری باشد که مخاطب آن را درک و دریافت کند. دقت کنید یه تفاوت بزرگ بین محتوا متنی و متن معمولی وجود دارد. متن معمولی، متنی است که انسان می تواند آن را بخواند ولی محتوا متنی، تفسیر و منظور نهایی یک موضوع است. نوشتن محتوا یک فعالیت رقابتی است که کار آسانی نیست.

محتوا شما باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

  • جذاب باشد

محتوا شما هنگامی جذاب می شود که کوتاه بنویسید. باید کوتاه و مفید بنویسید تا وقتی که مخاطب آن را می خواند، از محتوا شما نیاز خود را برطرف کند. اگر محتوا شما بلند باشد مخاطب خسته می شود.

  • باکیفیت باشد

تمامی مشکلات محتوا خود را برظرف کنید. با این کار شما به مخاطب ارزش قائل می شوید و مخاطب از محتوا های شما خوشش می آید.

  • ساده باشد

اگر محتوا شما ساده باشد هم در گوگل به راحتی رتبه بندی می شوید و به صفحات گوگل می روید هم مخاطب بهتر درک می کند.

نوشتن محتوا به صورت داستان

داستان نویسی تنها برای سرگرمی نیست، داستان نویسی باعث می شود که شما زود تر به نتیجه برسید. نوشتن محتوا به صورت داستان باعث می شود، محتوا شما قابل درک تر باشد و ارزش محتوا شما زیاد تر می شود. محتوا یک پل ارتباطی بین مشتری و برند است. تمامی محتوا های شما در ذهن مشتری تحلیل خواهد شد و هدف ما این است که مشتری راحت تر تحلیل و کند و به نتیجه برسد. این کلمات است که باعث می شود مشتری محصولی را از شما بخرد، نه ویدئو و ….

انواع قالب های محتوا

  • وبلاگ

منظور از محتوای وبلاگ محتوایی است که شما بدون تاسیس یک سایت آن را می‌زنید.

  • شبکه های اجتماعی

می توانید با گذاشتن محتوا های خود در شبکه های اجتماعی مشتری و مخاطب های بیشتری جذب کنید.

  • تبلیغات

اگر شما یک فروشگاه اینترنتی هستید حتما سایت خود را تبلیغ کنید. با تبلیغ کردن فروش شما بیشتر می شود.

مقاله ارائه شده توسط شرکت داده پردازان جامکونت (طراحی سایت ارزان در تبریز)